• Обновено
MyLifeUNIT Fingertip Moisteners за Хартија, Броење Пари, Сет од 2 Парчиња

MyLifeUNIT Fingertip Moisteners за Хартија, Броење Пари, Сет од 2 Парчиња

Rating 
DEN 215.76

Залиха
Во магацинот.

Прст moistener за прецизна, лесна за пребројување на гласовите, хартија сортирање и поднесување.Топката форма moistener, не-токсични, без мирис.Истурете некои водата во чашата, допрете постоечкиот влажни топката со fingertip.Nonskid база помага да се задржи записници во место.Се користи од страна на банката tellers, cashiers, пошта соба службеници и повеќе, Случајот Боја Испрати по случаен избор.Дали сте често проблематичен со овие проблеми?Тоа може да не е многу мазна кога ќе се броење на пари, а тоа е тешко да се направи хартија сортирање кога ќе се свртуваат книги или читање на документи.Нашите прст moistener може да ви помогне да ги реши овие проблеми, многу добро.Вие само треба да се отвори капакот и се прелива вода, да се претвори во пластични топката да moisten вашиот fingertip.Тоа го прави броење на паричните средства и труд сортирање лесно, која може многу да се подобри вашиот ефикасноста на работата.

Основни карактеристики

Најдобри понуди