• Обновено
12 Парчиња 10 g Fingertip Moistener Прст Крем Не се Лизга Прсти Алатка за Контрола на Хартија Записи Документ Пребројување Collating Сортирање Задача, Долготрајни, Assorted Colors

12 Парчиња 10 g Fingertip Moistener Прст Крем Не се Лизга Прсти Алатка за Контрола на Хартија Записи Документ

Rating 
DEN 359.76

Залиха
Во магацинот.

Она што ќе добиете : постојат 12 парчиња 10g fingertip moistener во 3 различни бои : розова, жолта, бела, доволно количество за да можете да ја користите и да го замени, ќе донесе многу погодности.Подобрување на работа ефикасност : fingertip крем е не се лизга алатка, погоден за банката tellers, cashiers, поштарот службеници или обичен корисник, помагајќи ти да се справи со хартија или парички лесно, прави да има удобен и лесен начин да се одделат на монети и белешки.Повеќе функција : прст крем може да се навлажни вашите прсти да се направи пребројување на неспокојот, полесно и повеќе точни, Вие само треба да се натопи малку со вашиот прст, и moistener може да се постигне ефект, оставајќи нема остатоци на прстите, и тие може да се применат за ракување со лепак, восок, мед, лепило, итн.Безбедно да се користи : прст влажни moistener е направен на сигурно, не-токсични, без мирис розова, бела, жолта восок; Тоа нема да дамка на кожата, хартија или облека, така што ќе може да се користат со доверба.Мала големина на : не се лизга прсти алатка е 10g секоја кутија, тие се со мала тежина и мини големина за да го користите, вие не треба да се грижите за тоа што ќе биде прекината ќе го користите за долго време, но сеуште не е крај да се користат.

Основни карактеристики

Најдобри понуди