• Обновено
Проф. д-р фан 12 Парчиња 20g Fingertip Moistener, Не-Токсични, Не се Лизга Прст Крем за Броење Записи, Хартија, Документ, 12 Пакет, 3 Боја, за 0,7 оз

Проф. д-р фан 12 Парчиња 20g Fingertip Moistener, Не-Токсични, Не се Лизга Прст Крем за Броење Записи, Хартија,

Rating 
DEN 503.76

Залиха
Во магацинот.

ИНТИМНИ ДИЗАЈН : проф.Нема дамка, кожа, хартија и облека, лесно се мие со вода.Не грижете се за тоа оставајќи траги на вашата работна маса.Одлично за банката tellers, cashiers, поштарот службеници, mailroom службеници и повеќе. 12 парчиња Нано Гел Лента.Тоа ќе не дамка хартија или облека.ВКЛУЧУВААТ:12 парчиња 20g(0.Нано Гел Влошки има добра адхезија и тоа може да биде лесно отстранети.Се користи од страна на банката tellers, cashiers, mailroom службеници и повеќе.БЕЗБЕДНО и НЕ-ТОКСИЧНИ : На Fingertip Moistener е направен на сигурно, не-токсични материјали.Формулата на д-Р фан е перат, не-токсични, без мирис и не-мрсна.Вентилатор, исто така, предвидено Нано Гел Лента да се поправи производот.МУЛТИ СЦЕНАРИО : На Fingertip Moistener е Не се Лизга tools, се користи од страна на банката tellers, cashiers, поштарот службеници, mailroom службеници и повеќе.Fingertip Moistener е безбедна и Не-токсични, Тоа е направено со безбедно, природни глицерин за да се обезбеди соодветна влажност.Ние сме, исто така опремен со Нано Гел Лента, ако сакате да го поправи производот во специфична положба.ПОДОБРУВАЊЕ на ЕЛЕГАНЦИЈА : Нема повеќе лижење прсти!Треба само да се натопи ги прстите во восок лесно да се смета на хартија, документи, пластични кеси и долар записи.фан Fingertip Moistener подобрување на работа ефикасност.7 мл) Fingertip Moistener во 3 бои : РОЗОВА, ЖОЛТА и TRANSLUCENCE.Производот не ќе се движат по случаен избор, кога ќе го користите.Совршен смета на хартија, документи, пластични кеси и долар записи.Оваа fingertip moistener има совршена Не се Лизга функција, тоа може да се навлажни вашите прсти да се направи пребројување на неспокојот. д-Р фан соберат 3 Зафат Влошки на дното на производот, со што се решава проблеми со кои производот е лесно да се движат кога ќе го користите.Нетоксичен, Безбеден, Перат, без Мирис и Не-мрсна.

Основни карактеристики

Најдобри понуди