• Обновено
AJLUCK Водоотпорен Расклопна Перење Забавува Симпатична Розова Seastar Голема Кошница Отстранлив Памук, Лен Перење Кеси Простор Saver Погодно Кеси за Секојдневна Употреба

AJLUCK Водоотпорен Расклопна Перење Забавува Симпатична Розова Seastar Голема Кошница Отстранлив Памук, Лен

Rating 
DEN 623.76

Залиха
Во магацинот.

МАТЕРИЈАЛ : Изработени од памук, лен со shinkable јаже,кој е водоотпорен и издржливи.ГОЛЕМИНА : 20 инчи висок и 13 инчи во дијаметар,доволно голема за да го носат дребулии.ДИЗАЈН : Не само Лесни, но, исто така, изграден со рачки,флексибилен и лесен да се движи насекаде,не ја користете машината за перење чистење торба, тоа ќе биде оштетен.УПОТРЕБА : лесно да се носи нагоре и надолу по скалите,за облеката валкана облека,играчки,дребулии,итн.ПРЕДНОСТИ:Можете да заштедите простор,да се направи вашиот дом изгледа neater,и тоа е практичен и евтин и еколошки пријателски.Внимание Машината за перење не е прифатливо,но може да се мијат внимателно со рака и потоа нека го сув.Материјал торба е направен на гроздобер памук и лен,кои се чини дека старите, но многу е ретро.Погодно да се движи Оваа перење попречи е лесен и пренослив за транспорт од попречи да се мијат машина.

Основни карактеристики

Најдобри понуди