• Обновено
Goss ЕКС-4B 4-Инчен Свиткана Месинг Продолжување за Факели

Goss ЕКС-4B 4-Инчен Свиткана Месинг Продолжување за Факели

Rating 
DEN 718.56

Залиха
Во магацинот.

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 4-инчен искривен.Завртки на АП-54 или АП-99 R.Конструиран за да се обезбеди разновидност на топлина и пламен карактеристики.Goss месинг екстензии за факели се дизајнирани да завртка во АП-54 или АП-99 R.За повеќе од 70 години, Goss е на издржување на индустријата низ целата земја со целосна палета на производи кои имаат репутација за одличен квалитет, перформанси и услуга.

Основни карактеристики

Најдобри понуди