• Обновено
Б Baosity Сет на Мини Гас Факел + 4 Парчиња Факел - Сина

Б Baosity Сет на Мини Гас Факел + 4 Парчиња Факел - Сина

Rating 
DEN 647.76

Залиха
Во магацинот.

Посочи заварување на 6300°F. Lillte Факелот за Полнење за Кислород & Ацетилен со 4 Совети, 4mm/6mm.Вклопуваат со популарни oxy-гориво гасови.Можете да го користите "мини рачни Факел" со кислород и ниту една од најчесто достапни индустриски гасови гориво : ацетилен ,водород,пропан,propylence,ПРАТЕНИЦИ и други.Совршен за микро-приклучување работи на секое поле,како што се изработка на накит ,handcrafts ,metalworks.Добредојдовте на нашата продавница.Ако сте љубители на Спортови и Активности на Отворено ,ние ќе го обезбеди она што го сакате, и да ви даде многу се изненади.Опис : - Совршени за микро-приклучување работи на секое поле,како што се изработка на накит ,handcrafts ,metalworks - Посочи заварување на 6300°F - Одговара со популарни oxy-гориво гасови - Lillte Факелот за Полнење за Кислород & Ацетилен со 4 Совети, 4mm/6mm - Можете да го користите "мини рачни Факел" со кислород и ниту една од најчесто достапни индустриски гасови гориво : ацетилен ,водород,пропан,propylence,ПРАТЕНИЦИ и други.Спецификација : - Материјал.Нерѓосувачки Челик - Вкупна Должина Околу 16cm/6.3 inch Package Вклучува : 1 Наместете ја Мини Гас Torch4 Парчиња Факел Tips Note : најмалите 2 совети треба да се користи само со oxyacetylene или oxyhydrogen.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење, бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата боја.

Основни карактеристики

- Material.Stainless Steel :
- Total Length Approx 16cm/6.3inch :
Package Includes:
1 Set Mini Gas Torch :
4 Pieces Torch Tips :
The smallest 2 tips should only be used with oxyacetylene or oxyhydrogen. :
Please allow 1-3mm error due to manual measurement, make sure that you do not mind before you bid. :
Due to the different monitor and light effect, the actual color may be slightly different from the picture color. :

Најдобри понуди