• Обновено
gazechimp Пропан Гас Факел w/ 1.5 м Црево за Топење Лемење Злато Сребро Благородни Метали Лемење и Заварување Поправки

gazechimp Пропан Гас Факел w/ 1.5 м Црево за Топење Лемење Злато Сребро Благородни Метали Лемење и Заварување

Rating 
DEN 1823.76

Залиха
Во магацинот.

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Само да се запали.Прилагодливи пламен контрола.Лесен за инсталација и лесен за употреба. 100% сосема нов и висок квалитет.Одлично за водовод, климатизација, греење, BBQ HAVC водовод накит режач и ладење и многу повеќе занаети.Производот глава е поделена на сите бакар, што не ќе се толпата надвор и може да се користи за долго време.Опис : - 100% сосема нов и висок квалитет - Само да се запали.Прилагодливи пламен контрола. - Лесен за инсталација и лесен за употреба. - Производот глава е поделена на сите бакар, што не ќе се толпата надвор и може да се користи за долго време. - Одлично за водовод, климатизација, греење, BBQ HAVC водовод накит режач и ладење и многу повеќе занаети.Спецификација : - Материјал : Бакар - Цевка Должина : 1.5 м / 59.06 inch Package Вклучува : 1pc Пропан Заварување Факелот со Црево.

Основни карактеристики

Најдобри понуди