• Обновено
Западен Претпријатија WB-102 Hotspotter Сите Намена Пропан Факел, 500,000 BTU/H Излез, 31 Рачка

Западен Претпријатија WB-102 Hotspotter Сите Намена Пропан Факел, 500,000 BTU/H Излез, 31 Рачка

Rating 
DEN 1053.60

Залиха
Во магацинот.

Пламен алатки за надворешни одржување и поправка.Hotspotter е сите целта пропан факел кој обезбедува во полна цилиндар притисок Без чад и Не гасови.Ергономски се справи со прилагодливи активирањето.Куки до стандард 20 lb.Пропан резервоарот.Пламен алатки за надворешни одржување и поправка.Hotspotter е сите целта пропан факел кој обезбедува во полна цилиндар притисок без чад и не гасови.Ергономски се справи со прилагодливи активирањето.Куки до стандард 20 lb.Пропан резервоарот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди