• Обновено
BLURFIRE Бисер Метал се Справи со Турбо Факел Главата, Мулти-Цел Авто Blowtorch гориво со Пропан , Голема Готвење Gadget за Готвач,Заварување Лемење Млазницата за Професионалн?

BLURFIRE Бисер Метал се Справи со Турбо Факел Главата, Мулти-Цел Авто Blowtorch гориво со Пропан , Голема Готвење

Rating 
DEN 1271.76

Залиха
Во магацинот.

Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Супер силен вртат пламен amek вашите работни места направи брзо.Мулти-цел алатка со универзалниот дизајн, ги задоволат сите ваши потреби од професионална одделение за готвење, за поправање и подобрување работи како што се заварување и лемење.Тоа е совршено дизајниран за да бидат Сите Целта алатка за да се задоволат потребите на клиентите од професионална одделение готвење на технички поправка и дом на работни места како што се заварување и лемење.Изработени во Тајван со највисоките стандарди за квалитет, една од најжешките продажба модели во Јапонија.Опремени со активирањето start auto Piezo палење и прилагодливи пламен контрола, анти-flare карактеристики.Макс горење на температура од 3600 F (1900℃).ФАКЕЛОТ Г-9001 Метално Тело Бисер Факелот е highend репер во преносни гас факел индустрија.Супер Силен Вртат Пламен, патентиран согорување систем дизајн бидете сигурни дека совршен баланс помеѓу топлина излез и ефикасноста на искористувањето на горивото;.Ергономски дизајниран метална рачка обезбедува удобен handhold и со повеќето домот apprearance.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Ергономски метална рачка, погодно grib и со елегантен apprearance;.Совршена рамнотежа на силна топлина излез и ефикасноста на искористувањето на горивото.Комплет продаваат со BLUEFIRE на 16 оз пред-Модерна полни Пропан гас цилиндри, 14% повеќе бонус гориво од други популарни гас продажба на производи на пазарот, кој се гаранција повеќе гори време.Флексибилни со гориво видови, компатибилен со Пропан, MAPP, MAP/PRO.Изработени во Тајван со највисоките стандарди за квалитет, Тоа е една од најжешките продажба модели во Јапонија за години.

Основни карактеристики

Најдобри понуди