• Обновено
LBWNB Прилог Продолжување Црево Одговара за Dyson V11 V10 V8 V7 V6 Алатка Одговара за Dyson Вакуум,Куче Миленичиња Животинско Младоженецот Четка Правосмукалка Црево

LBWNB Прилог Продолжување Црево Одговара за Dyson V11 V10 V8 V7 V6 Алатка Одговара за Dyson Вакуум,Куче Миленичиња

Rating 
DEN 2222.40

Залиха
Во магацинот.

Да ви донесе чиста дома : високо-квалитетна замена на делови може да се чистат прашината и нечистотијата под различни услови, како што се мебел/прашина душек/текстил/рамна површина/скалите, итн.Лесно да се инсталира и чистење : да се отстрани, перат и чистат, флексибилни свиткување дизајн го прави лесен за складирање и сигурен за користење.Ефикасно чистење : Секое истегнување и свиткување (embarrassable простор) може да се прошири на тесни простори, како што се во седиштата во автомобил и зад кабинети.Редовна замена на делови може да им помогне на вашата машина работи на максимална ефикасност.Ние ви препорачуваме да го замени делови на секои 3 до 6 месеци.Со долги и флексибилни висок квалитет на вакум црево, може да се шета слободно и да може да ги апсорбира прашина, нечистотија и остатоци, така проширување на покриеност на прашина собирање на моќ tools.Пред тоа' s фрли низ дома, држи вашиот дом чист.Чешлање Алатка Четка во Прилог одговара за повеќето долга и средна коса кучиња и други животни, совршено решение за да се справи со својата коса.Мора да се има за вашето домашно Милениче : Користење на KEEPOW чешлање алатка за да ги отстраните мртвите клетки од кожата да се подобри милениче' s грб состојба.Конвертор Адаптер и Продолжување Црево.Вашето задоволство е многу важна за нас.Ние нудиме целосен спектар на услуги за секој клиент да ги исполнуваат највисоките барања на нашите клиенти.

Основни карактеристики

Најдобри понуди