• Обновено
6405-08-08 Хидраулични Фитинг 1/2 Машки ШЕФ X 1/2 Женски Цевка Јаглероден Челик

6405-08-08 Хидраулични Фитинг 1/2 Машки ШЕФ X 1/2 Женски Цевка Јаглероден Челик

Rating 
DEN 192.00

Залиха
Во магацинот.

6405-08-08 ХИДРАУЛИЧНИ ФИТИНГ 1/2" МАШКИ ШЕФ X 1/2" ЖЕНСКИ ЦЕВКА (Цевка К. Г. / Црево I. D. Големината).ТЕМА ГОЛЕМИНИ ЗА 6405-08-08 ХИДРАУЛИЧНИ ФИТИНГ 3/4"-16 МАШКИ ШЕФ X 1/2" ЖЕНСКИ ЦЕВКА.ГИ ИСПОЛНУВА ИЛИ ГО НАДМИНУВА SAE СТАНДАРДИ.ЗА ДА СЕ ИЗМЕРИ ТЕМА ГОЛЕМИНА, ДЕБЕЛОМЕР РАБОТАТ НАЈДОБРО.ВИСТИНСКАТА НИШКА ГОЛЕМИНИ ЗА 6405-08-08 ХИДРАУЛИЧНИ ФИТИНГ 3/4"-16 МАШКИ ШЕФ X 1/2" ЖЕНСКИ ЦЕВКА - ВИДЕТЕ ТЕМА НА ТАБЕЛАТА ВО ФОТО ДЕЛ.

Основни карактеристики

Најдобри понуди