• Обновено
6405-12-16 Хидраулични Фитинг 3/4 Машки ШЕФ X 1 Женски Цевка Јаглероден Челик

6405-12-16 Хидраулични Фитинг 3/4 Машки ШЕФ X 1 Женски Цевка Јаглероден Челик

Rating 
DEN 736.80

Залиха
Во магацинот.

6405-12-16 ХИДРАУЛИЧНИ ФИТИНГ 3/4" МАШКИ ШЕФ X 1" ЖЕНСКИ ЦЕВКА (Цевка К. Г. / Црево I. D. Големината).ТЕМА ГОЛЕМИНИ ЗА 6405-12-16 ХИДРАУЛИЧНИ ФИТИНГ 1 1/16"-12 МАШКИ ШЕФ X 1" ЖЕНСКИ ЦЕВКА.ГИ ИСПОЛНУВА ИЛИ ГО НАДМИНУВА SAE СТАНДАРДИ.ЗА ДА СЕ ИЗМЕРИ ТЕМА ГОЛЕМИНА, ДЕБЕЛОМЕР РАБОТАТ НАЈДОБРО.ВИСТИНСКАТА НИШКА ГОЛЕМИНИ ЗА 6405-12-16 ХИДРАУЛИЧНИ ФИТИНГ 1 1/16"-12 МАШКИ ШЕФ X 1" ЖЕНСКИ ЦЕВКА - ВИДЕТЕ ТЕМА НА ТАБЕЛАТА ВО ФОТО ДЕЛ.

Основни карактеристики

Најдобри понуди