• Обновено
Apache 39005950 3/4 Машки О-Прстен x 3/4 Женски Цевка Зглобот, Хидраулични Адаптер

Apache 39005950 3/4 Машки О-Прстен x 3/4 Женски Цевка Зглобот, Хидраулични Адаптер

Rating 
DEN 270.48

Залиха
Во магацинот.

Број На Предмети : 1. Земја На Потекло : Кина.Пакет Димензии : 11.43 L X 6.35 W X 4.064 H (Cm).Пакет Тежина : 0.3 Фунти. 3/4 инчи машки О-прстен x 3/4 инчи женски цевка зглобот, хидраулични Адаптерот може да се користи за индустриски, комерцијални & земјоделски хидраулична течност апликации за олеснување да се поврзете/прилагодат постојните хидраулични црева собранија, хидраулични информации : g320r 690012mb12fpx.

Основни карактеристики

Најдобри понуди