• Обновено
Вистински Brennan Индустрии 4000-Комплет MORB Хидраулични Oring Шеф Печат Kit (Вклопува Паркер, Гејтс, Aeroquip, Weatherhead и Други SAE Фитинзи/Адаптери) со Бонус О-Прстен Берач

Вистински Brennan Индустрии 4000-Комплет MORB Хидраулични Oring Шеф Печат Kit (Вклопува Паркер, Гејтс, Aeroquip,

Rating 
DEN 959.76

Залиха
Во магацинот.

Brennan е индустриски лидер во фитинг и адаптер за производство.Опфаќа -4 1/4" преку -32 2" О-прстен Шеф Хидраулични Завршува.Специјално дизајниран за тешки хидраулични средина.Замена Orings се достапни преку Hose Kit.Бесплатни бонус не-означување о-прстен собирачи.Едноставен и лесен shatterproof сад со лесно да се најде локација на мапата.На 4000-КОМПЛЕТ Brennan Индустриски О-прстен за Полнење е дизајниран како совршен сите-во-едно решение кога ви треба Шеф О-прстен за вашата апликација.Овој комплет содржи : 35 парчиња на 4000-04 1/4" Хидраулични О-прстен Шеф O-прстени 30 парчиња на 4000-05 5/16" Хидраулични О-прстен Шеф O-прстени 30 парчиња на 4000-06 3/8" Хидраулични О-прстен Шеф O-прстени 20 парчиња на 4000-08 1/2" Хидраулични О-прстен Шеф O-прстени 15 парчиња на 4000-10 5/8" Хидраулични О-прстен Шеф O-прстени 15 парчиња на 4000-12 3/4" Хидраулични О-прстен Шеф O-прстени 15 парчиња на 4000-16 1" Хидраулични О-прстен Шеф О-прстени 15 парчиња на 4000-20 1 1/4" Хидраулични О-прстен Шеф O-прстени 15 парчиња на 4000-24 1 1/2" Хидраулични О-прстен Шеф O-прстени 15 парчиња на 4000-32 2" Хидраулични О-прстен Шеф O-прстени Вклучува бонус слободни non-означување о-прстен собирачи.Специјално дизајниран за повисоки притисоци и температури на хидраулични на пазарот од страна на хидраулични адаптер специјалисти Brennan Индустрии.

Основни карактеристики

Најдобри понуди