• Обновено
25 ПАРЧИЊА XFITTING 1/2 PEX X 1/2 ЖЕНСКИ NPT НАВОЈ ВРТЛИВАТА ЛАКТОТ МЕСИНГ CRIMP ФИТИНЗИ - ВОДИ СЛОБОДНИ МЕСИНГ

25 ПАРЧИЊА XFITTING 1/2 PEX X 1/2 ЖЕНСКИ NPT НАВОЈ ВРТЛИВАТА ЛАКТОТ МЕСИНГ CRIMP ФИТИНЗИ - ВОДИ СЛОБОДНИ МЕСИНГ

Rating 
DEN 1343.76

Залиха
Во магацинот.

XFITTING PEX Компатибилен со сите видови и брендови на PEX Цевки - W, Everhot, Viega, Zurn, Nibco, Лак, итн.Дизајн заверена да ANSI-61/NSF и ASSE 1061 производ стандард за употреба во вода за пиење и hydronic греење на вода дистрибуција.Работа со Crimp Врска Систем (PEX Crimp алатка + Бакар Crimp Прстени) или Менгеме Врска Систем (PEX Менгеме алатка + Нерѓосувачки Челик PEX Стеги). 400 PSI, Одобрени да се користи подземни и зад ѕидовите без пристап панели.ИСТО/1 ДЕН РАКУВАЊЕ со ВРЕМЕТО, со КОРИСТЕЊЕ на USPS 1-3 ДЕНА ПРИОРИТЕТ ПОШТА W. СЛЕДЕЊЕ # И ОСИГУРЕНИКОТ. (Ве МОЛИМЕ, ПОСЕТЕТЕ ја НАШАТА ПРОДАВНИЦА ЗА ПОВЕЌЕ ПРОИЗВОДИ) XFITTING ќе им даде на нашите клиенти 30 дена да го пробате нашиот сигурни производи, дали на некој како вас не ви се допаѓа можете да mail назад кон нас, ние ќе рефундирање на вашите пари назад без прашање да побарате, НЕ RESTOCKING ТАКСИ, па дури и плати за вашето враќање такси превозот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди