• Обновено
2403-10-08 Хидраулични Фитинг 5/8 Машки JIC X 1/2 Машки JIC Јаглероден Челик

2403-10-08 Хидраулични Фитинг 5/8 Машки JIC X 1/2 Машки JIC Јаглероден Челик

Rating 
DEN 234.72

Залиха
Во магацинот.

2403-10-08 ХИДРАУЛИЧНИ ФИТИНГ 5/8" МАШКИ JIC X 1/2" МАШКИ JIC (Цевка К. Г. / Црево I. D. Големината).ТЕМА ГОЛЕМИНИ ЗА 2403-10-08 ХИДРАУЛИЧНИ ФИТИНГ 7/8"-14 МАШКИ JIC X 3/4"-16 МАШКИ JIC.ГИ ИСПОЛНУВА ИЛИ ГО НАДМИНУВА SAE СТАНДАРДИ.ЗА ДА СЕ ИЗМЕРИ ТЕМА ГОЛЕМИНА, ДЕБЕЛОМЕР РАБОТАТ НАЈДОБРО.ВИСТИНСКАТА НИШКА ГОЛЕМИНИ ЗА 2403-10-08 ХИДРАУЛИЧНИ ФИТИНГ 7/8"-14 МАШКИ JIC X 3/4"-16 МАШКИ JIC - ВИДЕТЕ ТЕМА НА ТАБЕЛАТА ВО ФОТО ДЕЛ.

Основни карактеристики

Најдобри понуди