• Обновено
Apache 39038856 3/8 Машки О-Прстен Шеф x 3/8 Машки Цевка, Хидраулични Адаптер

Apache 39038856 3/8 Машки О-Прстен Шеф x 3/8 Машки Цевка, Хидраулични Адаптер

Rating 
DEN 230.88

Залиха
Во магацинот.

пакет висина : 4.318 cm.пакет должина : 10.921 cm.пакет ширина : 6.604 cm.Тип на производ : ИНДУСТРИСКИ ЦРЕВА.Произведено во Кина. 3/8" Машки О-Прстен Шеф x 3/8" Машки Цевка, Хидраулични Адаптерот Може да Се Користи За Индустриски, Комерцијални & Земјоделски Хидраулична Течност Апликации За Олеснување Да се Поврзете/Прилагодат Постојните Хидраулични Црева Собранија, Хидраулични Информации : F120 G 64016 MB6 MP.

Основни карактеристики

Најдобри понуди