• Обновено
Apache 39040709 FFQDA 640412, Хидраулични Адаптер

Apache 39040709 FFQDA 640412, Хидраулични Адаптер

Rating 
DEN 599.76

Залиха
Во магацинот.

Тип На Производ : Индустриски Црева.Пакет Димензии : 10.921 cm L X 6.604 cm W X 3.555 см Х. Производот Е Произведен Во Кина.Пакет Количина : 1. Ffqda 640412, хидраулични Адаптерот може да се користи за индустриски, комерцијални & земјоделски хидраулична течност апликации за олеснување да се поврзете/прилагодат постојните хидраулични црева собранија.

Основни карактеристики

Најдобри понуди