• Обновено
6405-04-02 Хидраулични Фитинг 1/4 Машки ШЕФ X 1/8 Женски Цевка Јаглероден Челик

6405-04-02 Хидраулични Фитинг 1/4 Машки ШЕФ X 1/8 Женски Цевка Јаглероден Челик

Rating 
DEN 1790.40

Залиха
Во магацинот.

6405-04-02 ХИДРАУЛИЧНИ ФИТИНГ 1/4" МАШКИ ШЕФ X 1/8" ЖЕНСКИ ЦЕВКА (Цевка К. Г. / Црево I. D. Големината).ТЕМА ГОЛЕМИНИ ЗА 6405-04-02 ХИДРАУЛИЧНИ ФИТИНГ 7/16"-20 МАШКИ ШЕФ X 1/8" ЖЕНСКИ ЦЕВКА.ГИ ИСПОЛНУВА ИЛИ ГО НАДМИНУВА SAE СТАНДАРДИ.ЗА ДА СЕ ИЗМЕРИ ТЕМА ГОЛЕМИНА, ДЕБЕЛОМЕР РАБОТАТ НАЈДОБРО.ВИСТИНСКАТА НИШКА ГОЛЕМИНИ ЗА 6405-04-02 ХИДРАУЛИЧНИ ФИТИНГ 7/16"-20 МАШКИ ШЕФ X 1/8" ЖЕНСКИ ЦЕВКА - ВИДЕТЕ ТЕМА НА ТАБЕЛАТА ВО ФОТО ДЕЛ.

Основни карактеристики

Најдобри понуди