• Обновено
6401-08-06 Хидраулични Фитинг 1/2 Машки ШЕФ X 3/8 Машки Цевка Јаглероден Челик

6401-08-06 Хидраулични Фитинг 1/2 Машки ШЕФ X 3/8 Машки Цевка Јаглероден Челик

Rating 
DEN 192.00

Залиха
Во магацинот.

6401-08-06 ХИДРАУЛИЧНИ ФИТИНГ 1/2" МАШКИ ШЕФ X 3/8" МАШКИ ЦЕВКА (Цевка К. Г. / Црево I. D. Големината).ТЕМА ГОЛЕМИНИ ЗА 6401-08-06 ХИДРАУЛИЧНИ ФИТИНГ 3/4"-16 МАШКИ ШЕФ X 3/8" МАШКИ ЦЕВКА.ГИ ИСПОЛНУВА ИЛИ ГО НАДМИНУВА SAE СТАНДАРДИ.ЗА ДА СЕ ИЗМЕРИ ТЕМА ГОЛЕМИНА, ДЕБЕЛОМЕР РАБОТАТ НАЈДОБРО.ВИСТИНСКАТА НИШКА ГОЛЕМИНИ ЗА 6401-08-06 ХИДРАУЛИЧНИ ФИТИНГ 3/4"-16 МАШКИ ШЕФ X 3/8" МАШКИ ЦЕВКА - ВИДЕТЕ ТЕМА НА ТАБЕЛАТА ВО ФОТО ДЕЛ.

Основни карактеристики

Најдобри понуди