• Обновено
Милтон S-605 1/4 FNPT 1/4 ID Месинг Црево Крајот Фитинг - Пакување од 2

Милтон S-605 1/4 FNPT 1/4 ID Месинг Црево Крајот Фитинг - Пакување од 2

Rating 
DEN 87.84

Залиха
Во магацинот.

Во потрага за тоа право црево фитинг.Не гледам подалеку Милтон претставува нашата 1/4" FNPT солидна месинг црево крајот фитинзи.Совршен лек за да се поправат тие што се оштетени и носи надолу црево крајот фитинзи или собранието на нов воздух црева.За најдобри резултати и професионални готовиот производ на цревото крајот треба да биде обезбедено со crimped ferrule.Овој сет на две црево завршува вклопува во 1/4" цревото ID.

Основни карактеристики

Најдобри понуди