• Обновено
Гејтс 16G-16FL90S, G25314-1616 Хидраулични Црево Фитинг T108027

Гејтс 16G-16FL90S, G25314-1616 Хидраулични Црево Фитинг T108027

Rating 
DEN 1152.00

Залиха
Во магацинот.

Тежина 1.3500 Дел Број 1 16 G-16 FL90 S Дел Број 2 G25314-1616 Црево Id (во) 1 Црево Id (mm) 25.4 C Исклучување (во) 3.25 C Исклучување (mm) 82.5 T Пад (во) 2.4 T Пад (mm) 61 L Должина (во) 5.48 L Должина (mm) 139.3 М Страната Дијаметар (во) 1.75 М Страната Дијаметар (mm) 44.5 F Страната Главата Дебелина (во) 0.32 F Страната Главата Дебелина (mm) 8.1.

Основни карактеристики

Најдобри понуди