• Обновено
Avanchy Бамбус Бебе Сад, Бебето Плоча Set & Бебе Лажици Set - Бамбус и Силиконски Бебе Лажици (Магента)

Avanchy Бамбус Бебе Сад, Бебето Плоча Set & Бебе Лажици Set - Бамбус и Силиконски Бебе Лажици (Магента)

Rating 
DEN 1439.28

Залиха
Во магацинот.

ТРАНЗИЦИИ БЕБЕ LED WEANING : Нашето бебе лажици се совршени за бебиња кои имаат моторни вештини за да почнете да се држи и со помош на лажица.Направена со твоите постари бебе во предвид, Avanchy Бамбус Бебе Лажица е паметен и безбедно прилог на оброк.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Природни бамбус е лесен но силни со долги-трајни материјали.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.ИНОВАТИВНИ ЛАЖИЦА ОБУКА : Оваа голема обука лажица е наменет за бебиња и деца кои имаат моторни вештини за да почнете да се држи и со помош на лажица.На Avanchy бамбус бебе лажица беше создадена за бебиња и деца кои имаат моторни вештини за да почнете да се држи и со помош на лажица.Нашето бебе лажица има поголем главата и пократки се справи со што го прави лесно за вашето дете да се храни themself.ПВЦ-слободни.Природни бамбус & силикони.Нашите иновативен бебе лажици учат на вашето дете да се грижи за себе и за планетата!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.На трајни лажица вратот прави држи храна сигурен.

Основни карактеристики

Најдобри понуди