• Обновено
Kakao Пријатели - Едноставен Dinnerware 304 од не ' Рѓосувачки Челик Лажица (1.2 инчен x 6.4 инчи) Chopstick (6.9 инчи) прибор за на маса се Постави за Деца (APEACH)

Kakao Пријатели - Едноставен Dinnerware 304 од не ' Рѓосувачки Челик Лажица (1.2 инчен x 6.4 инчи) Chopstick

Rating 
DEN 407.76

Залиха
Во магацинот.

Овој производ е Официјално Лиценцирани од страна на KAKAO ПРИЈАТЕЛИ.Димензии : Лажица - W 1.2 инчен x H 6.4 инчен / стапчиња за јадење - H 6.8 инч.Еко-пријателски и се Чисти со 304 од не ' рѓосувачки челик со висок квалитет на материјалите.Ги учат Вашите Деца Здрави Навики во исхраната и да Даде Детска забава со Kakao Пријатели Карактер Печатење.Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки челик, Стиропор / Бои : Розова.Kakao Пријатели Едноставна Лажица стапчиња за јадење Сет (APEACH) / Даде Детска Забава со Kakao Пријатели Карактер Печатење Dinnerware Карактеристики * Овој производ е Официјално Лиценцирани од страна на KAKAO ПРИЈАТЕЛИ. * Ги учат Вашите Деца Здрави Навики во исхраната и да Даде Детска забава со Kakao Пријатели Карактер печатење * Симпатична прекрасна Слатка Kakao Пријатели Карактер * Еко-пријателски и се Чисти со 304 од не ' рѓосувачки челик со висок квалитет на материјалите * Совршен за вашите малечки за било млеко или вода, ручек и голема за на училиште, дома * отпорност на Топлина, студ отпор : 80~0 Претпазливост * Оган, шок, не зоврие. * Нема dishwashers, Не микробранови печки, Нема друга употреба * се Чисти со мек сунѓер. * Внимание да се доенче безбедност на Детали * Име на Производ : Kakao Пријатели Едноставна Лажица стапчиња за јадење Сет (APEACH) * Материјал : не ' Рѓосувачки челик 304, Стиропор * Возраст на употреба : Дете (+8 години) * Димензии : Лажица W 1.2 инчен x H 6.4 инчен / стапчиња за јадење 6.8 инчен * Бои : Розова * Карактер : APEACH.

Основни карактеристики

Најдобри понуди