• Обновено
Houchu Преносни Портокал Овална Исхрана На Доенче Обука Лажици Храна За Бебиња Лажица Дете Криви Супена Лажица Новороденче Прибор За На Маса(Зелен)

Houchu Преносни Портокал Овална Исхрана На Доенче Обука Лажици Храна За Бебиња Лажица Дете Криви Супена Лажица

Rating 
DEN 2188.80

Залиха
Во магацинот.

Тип На Производ : Бебешка Храна Лажица.Материјал : ПП.Боја : Зелена,портокалова.Големина : 11*од 2,5 см.Пакет содржи : 1*Храна за бебиња Лажица.Големина : 11*2.5 cm Color : Зелена,orange Package содржи : 1*Храна за бебиња Spoon Material : PPProduct Тип : Бебешка Храна Spoon Provide совршен дизајн за бебиња/млади деца, да научат да се јаде со лажица, родителите може да light Loosen аголот на лажица.PP материјал, храна одделение, не-toxic100% бренд new A соодветна лажица за вашето бебе да научи и да јаде лесно.

Основни карактеристики

Најдобри понуди