• Обновено
Lztly Carillon ди Vento Windchime 1 Отворено Градина Тремот Дома Декорација Правец на Свири Креативни Алуминиум Виси Украси Метал Правец на Свири Правец на Chimes Chimes за Отворено (Б?

Lztly Carillon ди Vento Windchime 1 Отворено Градина Тремот Дома Декорација Правец на Свири Креативни Алуминиум

Rating 
DEN 925.44

Залиха
Во магацинот.

Ветрот свири е маскота, која го симболизира среќа.Ветрот свири дува и носи прекрасен звук, кој е пријатен.Тоа се негува ветрот свири виси од душата и може да го благослови семејство безбедност.Здрав и среќен мали декорација потребни дома, дали за лична употреба или за пријатели, ова е идеален избор за ветер chimes.Кога ветре се дува, ветрот е ѕвонење, таа изгледа слатка и шармантна значи да стигнат до средина на љубовта, безбедноста, здравјето и мазност.Класичен и единствен правец на chimes им даде на луѓето уникатна чувство.Неговата форма и боја се многу погодни за било отворено средина.Материјал : metal Size : за 32cm Our правец на chimes се прекрасен.Уживаат во тивка мелодијата на свирење на пијано на ветрот.Правец на chimes не се само идеални за внатрешна и надворешна декорација, но исто така одличен подарок за вашите пријатели, соседи и семејството.Правец на chimes се дар избор за Денот на Мајката, Денот на Таткото и на Божиќ.Оваа голема правец на свири е совршен housewarming подарок.Ако купувате правец на chimes како подарок, нема да се разочараат од нив.Висат совршено се на отворено, во затворени простории, градини, courtyards, тераси и други места.Нека релаксирачки и смирувачки мелодија да се пополни вашиот дом.Помогне да го намалите стресот.Слушање на смирување звукот на ветрот свири ќе направи да се чувствувате повеќе смиреност и спокојство, па ќе може да се фокусира на важните нешта.

Основни карактеристики

Најдобри понуди