• Обновено
Lztly Carillon ди Vento Windchime Соба Декорација Девојка Дома Декорација Правец на Chimes Сон Catcher windchimes за Градина Правец на Chimes Chimes за Отворено (Боја : Кина)

Lztly Carillon ди Vento Windchime Соба Декорација Девојка Дома Декорација Правец на Chimes Сон Catcher windchimes

Rating 
DEN 876.24

Залиха
Во магацинот.

Се користи за домашна декорација, исто така, може да бидат обесени на автомобилот, идеален за Божиќ, Божиќ и housewarming подароци;.Мекото транспарентен pendant дизајн го прави тоа повеќе елегантна и убава.Класичен и единствен правец на chimes им даде на луѓето уникатна чувство.Неговата форма и боја се многу погодни за било отворено средина.Големина : 8 * 24cm Thickness : 37cm Material : полиестер feather Our правец на chimes се прекрасен.Уживаат во тивка мелодијата на свирење на пијано на ветрот.Правец на chimes не се само идеални за внатрешна и надворешна декорација, но исто така одличен подарок за вашите пријатели, соседи и семејството.Правец на chimes се дар избор за Денот на Мајката, Денот на Таткото и на Божиќ.Оваа голема правец на свири е совршен housewarming подарок.Ако купувате правец на chimes како подарок, нема да се разочараат од нив.Висат совршено се на отворено, во затворени простории, градини, courtyards, тераси и други места.Нека релаксирачки и смирувачки мелодија да се пополни вашиот дом.Помогне да го намалите стресот.Слушање на смирување звукот на ветрот свири ќе направи да се чувствувате повеќе смиреност и спокојство, па ќе може да се фокусира на важните нешта.

Основни карактеристики

Најдобри понуди