• Обновено
Lztly Carillon ди Vento Windchime Сончевиот Ветар Свири LED светилка Градина Виси Ротирачки светла Боја Менување на Тревникот Двор Дома Декорација Правец на Chimes Chimes за Надвор

Lztly Carillon ди Vento Windchime Сончевиот Ветар Свири LED светилка Градина Виси Ротирачки светла Боја Менување

Rating 
DEN 1050.24

Залиха
Во магацинот.

Ветрот свири е направен од високо-квалитет на еколошки ABS и нерѓосувачки челик материјали, издржливи.Соларна енергија, изградена-во соларни панели, акумулатори и LED светла, заштита на животната средина, заштеда на енергија.Светлината од виорот ќе ги ротира со дува од правец, промена на боја на светлина ефект на светлината ќе додадете некои романтични и страшни знаци за вашата градина.Постои кука на врвот, која лесно може да се обесени на дрво или прозорец.Лесен, компактен, лесен за инсталација и употреба.Нашите правец на chimes се прекрасен.Уживаат во тивка мелодијата на свирење на пијано на ветрот.Правец на chimes не се само идеални за внатрешна и надворешна декорација, но исто така одличен подарок за вашите пријатели, соседи и семејството.Правец на chimes се дар избор за Денот на Мајката, Денот на Таткото и на Божиќ.Оваа голема правец на свири е совршен housewarming подарок.Ако купувате правец на chimes како подарок, нема да се разочараат од нив.Висат совршено се на отворено, во затворени простории, градини, courtyards, тераси и други места.Нека релаксирачки и смирувачки мелодија да се пополни вашиот дом.Помогне да го намалите стресот.Слушање на смирување звукот на ветрот свири ќе направи да се чувствувате повеќе смиреност и спокојство, па ќе може да се фокусира на важните нешта.

Основни карактеристики

Најдобри понуди