• Обновено
Lztly Carillon ди Vento Windchime Бронза Риба 6 Ѕвона Правец на Chimes Отворено Живот Правец на Chimes Бакар Правец на Chimes Почетниот Прозорец Украси Правец на Chimes Chimes за Отворено (Боја :

Lztly Carillon ди Vento Windchime Бронза Риба 6 Ѕвона Правец на Chimes Отворено Живот Правец на Chimes Бакар

Rating 
DEN 885.36

Залиха
Во магацинот.

Правец на chimes се маскота, симбол на среќа.Ветрот дува, носи огромен звук, е пријатен, само-култивирање.Виси правец на chimes може да го благослови членови на семејството, безбедност, здравје и среќа.Тоа е добар избор за лична употреба или пријатели.Правец на штракаат, изгледа слатка и шармантна.Висина : 60 cm/23.4 inches Size дијаметар : 4 cm / 1.56 inches Material : Brass Our правец на chimes се прекрасен.Уживаат во тивка мелодијата на свирење на пијано на ветрот.Правец на chimes не се само идеални за внатрешна и надворешна декорација, но исто така одличен подарок за вашите пријатели, соседи и семејството.Правец на chimes се дар избор за Денот на Мајката, Денот на Таткото и на Божиќ.Оваа голема правец на свири е совршен housewarming подарок.Ако купувате правец на chimes како подарок, нема да се разочараат од нив.Висат совршено се на отворено, во затворени простории, градини, courtyards, тераси и други места.Нека релаксирачки и смирувачки мелодија да се пополни вашиот дом.Помогне да го намалите стресот.Слушање на смирување звукот на ветрот свири ќе направи да се чувствувате повеќе смиреност и спокојство, па ќе може да се фокусира на важните нешта.

Основни карактеристики

Најдобри понуди