• Обновено
Lztly Carillon ди Vento Windchime 1 X Ангел Чувар Метал Алуминиум Цевка Бел Правец на Свири Дома Декорација Градина Подарок Правец на Chimes Chimes за Надвор

Lztly Carillon ди Vento Windchime 1 X Ангел Чувар Метал Алуминиум Цевка Бел Правец на Свири Дома Декорација

Rating 
DEN 941.04

Залиха
Во магацинот.

Ублажување на стрес-слушање на смирување звукот на бамбус правец на chimes ќе направи да се чувствувате повеќе спокојство и смиреност.Совршен за да ги красат градината-ако е бриз дува, може да се стави на вашиот балкон, градина или во затворен простор.Кога ветре на удари над стреата, ние може да се слушне благодетите на природата.Правец на chimes може да се користи за декорација, медитација, јога и релаксација.Класичен и единствен правец на chimes им даде на луѓето уникатна чувство.Неговата форма и боја се многу погодни за било отворено средина.Материјал : алуминиум цевка + plastic Total должина : 70 cm (отприлика)Нашите правец на chimes се прекрасен.Уживаат во тивка мелодијата на свирење на пијано на ветрот.Правец на chimes не се само идеални за внатрешна и надворешна декорација, но исто така одличен подарок за вашите пријатели, соседи и семејството.Правец на chimes се дар избор за Денот на Мајката, Денот на Таткото и на Божиќ.Оваа голема правец на свири е совршен housewarming подарок.Ако купувате правец на chimes како подарок, нема да се разочараат од нив.Висат совршено се на отворено, во затворени простории, градини, courtyards, тераси и други места.Нека релаксирачки и смирувачки мелодија да се пополни вашиот дом.Помогне да го намалите стресот.Слушање на смирување звукот на ветрот свири ќе направи да се чувствувате повеќе смиреност и спокојство, па ќе може да се фокусира на важните нешта.

Основни карактеристики

Најдобри понуди