• Обновено
Картмен 16 Инчен Универзална Тешки Повлечи Клуч, Не Се Лизга 4-Начин Крстот Клуч

Картмен 16 Инчен Универзална Тешки Повлечи Клуч, Не Се Лизга 4-Начин Крстот Клуч

Rating 
DEN 359.76

Залиха
Во магацинот.

Хром позлатен повлечи клуч.Екстра заштита центри за дополнителна сила.Повлечи големини се вклучени : 17mm(11/16"), 19mm(3/4"), 21mm(13/16"), 22mm(7/8").Против пролизгување дизајн во справи.Америка е премиер професионални повлечи клуч за автомобили, лесни камиони, спортски автомобили, RVs и комбиња.

Основни карактеристики

Најдобри понуди