• Обновено
Moderner Faux Кожа Pouf Unstuffed Отоманската Мароко Footstool, Кат подложка за нозе Перница, Складирање Решение - Природни Кафеава Боја (Мока, 23x11)

Moderner Faux Кожа Pouf Unstuffed Отоманската Мароко Footstool, Кат подложка за нозе Перница, Складирање Решение

Rating 
DEN 1435.20

Залиха
Во магацинот.

Не грижете се, трнлив, доби вашиот назад, и пополнување нив е дел од забава.Помеки треба да се работи кон врвот за удобноста, додека потешки предмети треба да биде на дното на структурата.На poufs дојде без никаков фил, материјал и во сопствен пакет, па мора да најде начин да ја пополни нив кога тие ќе пристигнат. DIY и обновливи додатен : .Оваа pouf има трајни патент, лесен за отворање и затворање.Ние ве советуваме да го изберат повторна употреба и рециклирање опција при пополнување вашиот нов Moderner pouf.Можете да изберете помеѓу овие опции : Поли-да се пополни, Памучни Влакна, Полиестер, Пена, Перница Пополнување.Отоманската димензија, кога полнети, е приближно 23" кол.Нашата мисија е да се создаде уникатен, акцентот парчиња достапни за секого.Се сеќавам да се пополни вашиот pouf постепено, водејќи грижа да започне на рабовите за да се олабави материјал.Можете да направите употреба на стара облека веќе не се носат или треба, стари листови, крпи, прекривки, завеси, полнети играчки, можете дури да го користите весници.Може да се потенцира срцето на вашиот дом со едноставен "искра" од Moderner и да се создаде траен семејство спомени.На долниот дел од секоја pouf има патент, кој ви овозможува да zip нив.Подобрување на естетски на вашиот дом, со овој модерен и рафинирани симпатична отоманската подложка за нозе pouf, кои ќе се надополнуваат вашата моментална décor!.Овој силен и издржлив материјал совршено, има форма, лесно е да се чисти withstands секојдневна употреба.Може да се работи со полиестер или памучни влакна пополнување, крпи, прекривки, што се користи за облека, перница, перница, др. ★ФУНКЦИОНАЛНОСТ : Moderner pouf е повеќенаменски.Повеќето етички и свесно метод за да се пополни вашиот pouf е да upcycle инаку отфрлени материјали.

Основни карактеристики

Најдобри понуди