• Обновено
RISEON Boho Рачно Ткаени Современа Памук, Лен Ткаенини Pouf Покрие Footstool Отоманската Poufs Unstuffed-Квадрат Кат Перница подложка за нозе Покритие за Дневна Соба, Спална соба и По

RISEON Boho Рачно Ткаени Современа Памук, Лен Ткаенини Pouf Покрие Footstool Отоманската Poufs Unstuffed-Квадрат

Rating 
DEN 743.76

Залиха
Во магацинот.

Оваа Unstuffed Плоштадот Pouf маска може да послужи како седење, безделник/подложка за нозе, семејството чај време, дневната соба оркестарот.Стилски, компактен дизајн го прави совршено се вклопуваат во само за никаде.Мерење : 17.7*17.7*15.7 инчен кога се полни.Материјал : Памук, Лен ткаенини.На poufs се испраќаат UNSTUFFED.Ние препорачуваме пополнување со ткаенина, крпи, Ќебе, Меки Играчки.Боја : Зелена.

Основни карактеристики

Најдобри понуди