• Обновено
Кристофер Најт Дома Бел Памук, Плетени Pouf, Жолта

Кристофер Најт Дома Бел Памук, Плетени Pouf, Жолта

Rating 
DEN 1101.36

Залиха
Во магацинот.

Уживајте во оваа памук, плетени круг pouf во секоја соба на својот дом.Совршен за ставање вашите нозе или со користење на тоа како мала екстра Седиште кога компанијата е завршена.Лесно да се чува во еден агол или со креветот кога не е во употреба, Овој pouf не само што изгледа слатко, но е функционална, исто така.Вклучува : 1 (еден) pouf.Материјал : памук конец.Состав : 100% памук.Боја : Жолта.Нема собрание потребно.Страна направена детали.Димензии : 19. 75 инчи длабоки x 19. 75 инчи широка x 12. 00 инчи висок.Вклучува : 1 (Еден) Pouf.Материјал : Памук Конец.Состав : 100% Памук.Боја на располагање во Темно Сина, Морнарица, или Жолта.Нема Собрание Потребно.Боја : Жолта Уживајте во оваа памук, плетени круг pouf во секоја соба на својот дом.Совршен за ставање вашите нозе или со користење на тоа како мала екстра седиште кога компанијата е завршена.Лесно да се чува во еден агол или со креветот кога не е во употреба, овој pouf не само што изгледа слатко, но е функционална, исто така.Вклучува : 1 (Еден) Pouf Material : Памук Thread Composition : 100% Cotton Color достапен во Темно Сина, Морнарица, или Yellow No Собранието е Потребно.

Основни карактеристики

Најдобри понуди