• Обновено
Лорен Медисон Бебе Девојки Крштевка Крштевањето 3 Дел Organza Фустан со Посебен Грб

Лорен Медисон Бебе Девојки Крштевка Крштевањето 3 Дел Organza Фустан со Посебен Грб

Rating 
DEN 1317.12

Залиха
Во магацинот.

100% Полиестер.Направен во САД и се Увезени.Копче затворање.Суво Чистење Само.Фустан има бисер sequin applique.Копчето назад.Империја половината сатенски фустан со посебен фенси organza грб украсени со цветни везени бисер sequin appliques и уреденост.

Основни карактеристики

Најдобри понуди