• Обновено
17 x 17 Волна Пеглање Мат - Автентичен Нов Зеланд Волна, Притискање на Рампа, Совршен за Quilting и Повеќе!

17 x 17 Волна Пеглање Мат - Автентичен Нов Зеланд Волна, Притискање на Рампа, Совршен за Quilting и Повеќе!

Rating 
DEN 719.76

Залиха
Во магацинот.

ГРИЖА - Нашите душеци може да биде лесно рака-изми и ги остави да се исуши.Мат е направен од густа felted волна, кој може да им овозможи на влага низ ако значителен пареа се користи.ПАРЕА - Нашите волна пеглање душеци се направени за пеглање и користење со топлина.СКРОБ - При користење на скроб ве молиме бидете внимателни како тоа може да резултира со остатоци start-up на вашата пегла.

Основни карактеристики

Најдобри понуди