• Обновено
Vestil ZLTT-5252-4-36 Нула Лифт и Навалување Маса, 4000 lb. Капацитет, Платформа 52 x 52, 24-36 H

Vestil ZLTT-5252-4-36 Нула Лифт и Навалување Маса, 4000 lb. Капацитет, Платформа 52 x 52, 24-36 H

Rating 
DEN 429.60

Залиха
Во магацинот.

45° максималниот агол на навалување позиции товари за оптимална ергономски позиции.Лифт и навалување опции се контролирани одделно овозможуваат прецизни работен агол за работникот.Не јама монтажа се бара прави инсталацијата брзо и лесно.Производи може да биде натоварена и истоварена од страна на стандарден рака палета камион кога вилушка камиони не се достапни.На Нула Lift & Навалување Табела е наменета да се укине или да се навалите производи на ергономски работна позиција, намалување на оператор свиткување.Производи може да биде натоварена и истоварена со употреба на стандарден рака палета камион.Не постои јама монтажа се бара.Лифт и навалување е контролирана одделно.Далечински Моќ единица со рачен контрола е стандард.

Основни карактеристики

Најдобри понуди