• Обновено
Опфат Батерија Полнач Автоматско Укинување на Електрична Режа Лифт Табела Lifter Количка Камион количка 900 x 500mm Табела 1500mm Лифт на Висина на 500 килограми Капацитет

Опфат Батерија Полнач Автоматско Укинување на Електрична Режа Лифт Табела Lifter Количка Камион количка 900

Rating 
DEN 4559.76

Залиха
Во магацинот.

Електрични лифт , да се подобри ефикасноста на работата,спаси многу труд цена.Користење на хидраулична пумпа ,укинување на стабилна.Роберт процесот на заварување,лемење заеднички мазна.Максимална височина : 1500mm , Minmum висина : 350mm.Една година гаранција , резервни делови слободни задолжен за време на gurantee период.Подигнете Механизам : Режа Лифт Лифт Диск / Actuation : Електричен Мотор Моќност : 800 W Батерија : 12 V/60 AH Мин.Кревање Висина : 350mm Max.табела висина : 1500mm Маса Големина : 900*500mm Целокупната Димензии : 900*500*50mm Тежина : 181kg Сертификација : CE, ISO9001 : 1 Година.

Основни карактеристики

Најдобри понуди