• Обновено
Нерѓосувачки Челик лабораторија Џек Стојат 4 x 4 100mm Лабораторија Табела Лифт со Прилагодлива Висина 50мм-160mm Максимална Поддршка Тежина 5kg

Нерѓосувачки Челик лабораторија Џек Стојат 4 x 4 100mm Лабораторија Табела Лифт со Прилагодлива Висина 50мм-160mm

Rating 
DEN 378.96

Залиха
Во магацинот.

4"×4" лабораторија стојат џек : прилагодлива висина на кревање 19.68"-62.99"(50мм-160mm).Максимална вчитување капацитет до 5kg.Стабилен и Безбеден : лабораторија џек стои се изградени од корозија-отпорни нерѓосувачки челик.Метална решетка хром-обложено го прави тоа стабилна поддршка за целината.Лесен за Користење : Чудак на прилагодливи knob на саканата висина на лабораторија предмети.Организирајте ги вашите лабораториски апарати за уредно и ефикасно средина.Широка Употреба : Погоден за физички, биолошки, хемиски лабораториски и други секојдневна употреба.Обезбеди стабилна приспособување на висина на дршката за разни мали опрема во лабораториите.Постои заштитна хартија на лабораторија џек застане.Тоа може малку оштетени или внесете прашина за време на транспортот.Ве молиме да го отстраните пред да го користите.Лабораторија за приклучоци може да се поддржува или лифтови за hotplates, стакло или други мали капацитети дека барања стабилна површина на одредена висина.Ние нудиме различни големини за да choose Specifications Type : Кревање Platform Material : Нерѓосувачки steel Color : Sliver Димензија : 4"×4"Loading Капацитет : 5kg Adjustable Висина 19.68"-62.99"(50мм-160mm) Note1. Чудак на knob од страна на стрелките на часовникот за да се подигне лифт и со anticlockwise да се намали it2. Ве молиме имајте сува по use3. Избегнувајте корозивни течности како силни киселини, алкални материи и etc Package4"×4" од не ' Рѓосувачки челик лабораторија џек стојат × 1.

Основни карактеристики

Најдобри понуди