• Обновено
Алуминиум Оксид Лабораторија Стојат Lifter Лабораторија за Кревање Платформа Стои Багажник Лифт Табела за Научни Кревање Џек Платформа Лабораторија по предметот Хе?

Алуминиум Оксид Лабораторија Стојат Lifter Лабораторија за Кревање Платформа Стои Багажник Лифт Табела за Научни

Rating 
DEN 719.76

Залиха
Во магацинот.

Се користи во сите видови на физички, хемиски, биолошки експерименти во лабораторија.Прилагодете ја висината на предмети, исто така, може да се користи за да се прилагоди и поддршка висината на предмети во секојдневниот живот.Алуминиум оксид материјал, анти-корозија, лесен за чистење.Силна структура и паметен дизајн.Подемот и падот е мазна, може да се прилагоди на висината според барањето лесно, многу погодно.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Лабораторија за Кревање Платформа Материјал : Алуминиум Боја : како на сликата прикажани Панел големина : прибл. 100x100mm/3.9x3.9inch Кревање опсег : прибл. 45-140mm/1.8-5.5 инчен Товарот : 5kg Пакет Листа : 1 x Лабораторија за Кревање Платформа.

Основни карактеристики

Најдобри понуди