• Обновено
Casoter 6 злато Злато Врвот Плоча Фиксна Рициново Без Кочница Полиуретан СТП Тркала со Пневматик Вени, Тешки Индустриски Цврсти Рициново, Без Шум и Мазна & Здрав, 770Lbs Ка?

Casoter 6 злато Злато Врвот Плоча Фиксна Рициново Без Кочница Полиуретан СТП Тркала со Пневматик Вени, Тешки

Rating 
DEN 623.76

Залиха
Во магацинот.

【Пакет】- Вклучува 1 Златна 6-Инчен Врвот Плоча Цврсти Тешко СТП Рициново. 【Рициново Детали】- РИЦИНОВО СТИЛ : Крути; ТРКАЛО МАТЕРИЈАЛ : СТП со Пневматик Вени; ЛЕЖИШТА : Двоен Топката Имајќи; ТРКАЛО DIAM. : 6 Инчен; ТРКАЛО ШИРИНА : 2.09 Инчен; завршна ПЛОЧА ГОЛЕМИНА : 4.49x4.02x0.24 Инчен; ГРОМ ДУПКА ГОЛЕМИНА:11.5 mm; вкупна ВИСИНА : 7.56 Инчен;. 【Тешки】 - Висок Квалитет Matel Домување и Тешко СТП Тркала за Тешка Должност, Секој Рициново Капацитет 770 Lbs. 【Здрав И Безбедноста】 - Топ Плоча Фиксна Рициново Што Го Прави Поместување На Парење Опрема Е Можно, Добро Е За Транспорт На Мебел Итн.Тивко И Безбедно.Мазна & Тивко & Здрав. 【Користат За】 - Најчесто Се Користи Со Отстранлив Плоча.Casoter Casters За Опрема И Мебел, Вклучувајќи Отоманската Империја, Кафе На Маса, Растенијата Стои, Полици За Книги, Кутии За Чевли, Играчка Кутии, Шопинг Коли, Workbench, Underbed Складирање, Итн.

Основни карактеристики

Најдобри понуди