• Обновено
Homend 1 360 степени Вртливата Casters едно Тркало Метал Врвот Вртливата Плоча Количка Рициново Тркала со Завртки 12pcs

Homend 1 360 степени Вртливата Casters едно Тркало Метал Врвот Вртливата Плоча Количка Рициново Тркала со Завртки

Rating 
DEN 311.76

Залиха
Во магацинот.

【Големина】Рициново Големина на Тркало : 1" x 0.5" (D*W);Тркало Висина : 1.38" ;завршна Плоча Големина : 1.5" x 1.2". 【Материјал】PP,Најлон,Метално;Боја : Бела,Сребрена на Ѕвонење. 【Карактеристики】Силна Имајќи Сила,360 степен ротација тип,Непречено се пресели без означување,нема да наштети на вашиот дрвени подот. 【Користи широко】се Користи широко за мебел, рака количка, количка, уреди опрема и видови на индустриски капацитети. 【Пакет се вклучени】12 x Вртливата Рициново со Завртки.Карактеристики : 1.Силна Имајќи Сила,Непречено се пресели без означување, нема да наштети на вашиот дрвени кат 2. Обезбеди ниска почетна и отпор на тркалање, 360 степен ротација ,се тркалаат тивко и без проблеми.3.Користи широко за мебел, рака количка, количка, уреди опрема и видови на индустриски капацитети.Спецификација : Големина : Рициново Големина на Тркало : 1" x 0.5" (D*W);Тркало Висина : 1.38" ;завршна Плоча Големина : 1.5" x 1.2".Max.Оптоварување на Секое Тркало : 10 KG/22lb, вкупно 120kg/264lbs, ве молиме бидете сигурни дека тој ќе одговара за вашиот проект пред да нарачате.Материјали : PP,Најлон ,Метал.Боја : Бела, Сребрена На Ѕвонење.Пакет се Вклучени : 12 x Вртливата Рициново со Завртки.Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт.ние ќе понудиме нашата најдобра услуга за вас во секое време.

Основни карактеристики

Најдобри понуди