• Обновено
Cofufu 4 Еез 1 Пластични Тркала Правоаголник Врвот Плоча Фиксна Вртливата Рициново Сет

Cofufu 4 Еез 1 Пластични Тркала Правоаголник Врвот Плоча Фиксна Вртливата Рициново Сет

Rating 
DEN 180.72

Залиха
Во магацинот.

Материјал : Пластични, Метални, Боја : Бела, Сребрена На Ѕвонење.Големина на тркало : 1" x 0.5" (D*H); Дупки Дијаметар : 0.16" Завртка Големина : 0.15" x 0.63".Топ Плоча Големина : 1.5" x 1.27" x 0.04".Вкупна Висина : 3.6 cm / 1.42".Пакет Содржина : 4 x Вртливата Рициново, 16 x Челик Завртка.Доаѓаат со 4 парчиња вртливата casters и 16 парчиња, челични завртки; Функција сребрен тон метал правоаголник врвот плочи, бели пластични тркала; Обезбеди ниска почетна и возен отпор, се тркалаат тивко и без проблеми; Погоден за мали машини, колички, мебел и управување, итн.Погоден за мали машини, колички, мебел и управување, итн.За мазна кат, максималното оптоварување (4 casters) е 88lbs вкупната тежина, 22 кг по рициново.Материјал : пластика, метал.Боја : бела, сребрена на ѕвонење големина на Тркало : 1 x 0.5 инчи (дијаметар х ширина).Дупки дијаметар : 0.16 инч.Топ плоча големина : 1.5 x 1.27 x 0.04 инч.Вкупна висина : 3.6 cm, 1.42 inch Screw големина : 0.15 x 0.63 инч.

Основни карактеристики

Најдобри понуди