• Обновено
4 Рициново Тркала Сет од 4, Тешки Casters со Кочница, Без Бучава Заклучување Casters за Мебел и Workbench, Двојно Заклучување на Вртливата Плоча Castors (Слободен Завртки и Spanner)

4 Рициново Тркала Сет од 4, Тешки Casters со Кочница, Без Бучава Заклучување Casters за Мебел и Workbench, Двојно

Rating 
DEN 719.76

Залиха
Во магацинот.

Тивко гума база на тркала Не грижете се да ја разбуди вашето бебе или вознемирува другите кога се движат вашиот мебел дека со плоча casters.2 см Врвот Плоча Големина : 3.11 инчен/12.Ужива солидна репутација меѓу клиентите, ние сме горди да се биде во можност да им понуди квалитетни производи со сигурен сигурност.

Основни карактеристики

Најдобри понуди