• Обновено
ВЕН CA4294B Двојно Топката-Имајќи Полиуретан Вртливата Плоча Рициново со Кочница (4-Pack), Портокал

ВЕН CA4294B Двојно Топката-Имајќи Полиуретан Вртливата Плоча Рициново со Кочница (4-Pack), Портокал

Rating 
DEN 685.68

Залиха
Во магацинот.

Вклучува четири вртливата casters оценет за товари до 285 килограми.Тркала мерка во 4 инчи во дијаметар со 1.2-инчен упатуваа ширина (100 од 31 mm).Направени од издржлив не-marring полиуретан.Двојно 6001 топката лежишта намали триењето за непречено тркалање.Плоча мерки во 3.75 x 2.5 инчи (93 x 64 mm) со четири 12 x 8.5 mm за монтажа дупки.Се сеќавам кога сте имале совршен тркала?Додадете некои мобилност во вашиот DIY проект со некои ВЕН Вртливата Casters.Направени од издржлив не-marring полиуретан, овие сигурен тркала мерка во 4 инчи во дијаметар со 1.2-инчен упатуваа ширина (100 од 31 mm).Двојно 6001 топката лежишта намали триењето за непречено тркалање.Плоча мерки во 3.75 x 2.5 инчи (93 x 64 mm) со четири 12 x 8.5 mm за монтажа дупки.Монтажа на хардвер не се вклучени.

Основни карактеристики

Најдобри понуди