• Обновено
Steelex D2633 2-Инчен 55-Фунти Вртливата Заклучување Најлон Мебел Плоча Рициново

Steelex D2633 2-Инчен 55-Фунти Вртливата Заклучување Најлон Мебел Плоча Рициново

Rating 
DEN 138.72

Залиха
Во магацинот.

Најлон; Зглобот; Мебел.Тркалата се 2 инчи во дијаметар; 55 килограми тежина капацитет.Монтажа плоча мерки 1-1/2 од 1-1/2 инчи.Растојанието помеѓу дупки : 1.02" x 1.02".Висина на Монтажа Плоча : 2.40".Опис на производот Двојно тркала Најлон Casters се совршени за употреба на carpeted подови.Сопирачки е лесно-Нозе-управувана, позитивни заклучите дека ќе престане вашиот канцелариски мебел во своите песни.Од Производителот Двојни тркала Најлон Casters се совршени за употреба на carpeted подови.Сопирачки е лесно-Нозе-управувана, позитивни заклучите дека ќе престане вашиот канцелариски мебел во своите песни.

Основни карактеристики

Најдобри понуди