• Обновено
1in/1.25 во/1.5 во/2in Мебел Casters /360 степени Вртливата Тркала со Кочница/Гума Casters со L-Облик Монтажа Плоча, Молчи за Креветчето 350lb4 Сет

1in/1.25 во/1.5 во/2in Мебел Casters /360 степени Вртливата Тркала со Кочница/Гума Casters со L-Облик Монтажа

Rating 
DEN 335.76

Залиха
Во магацинот.

*Лизгачки безбедна и стабилна - ние користиме високо квалитетни носат-отпорни, алуминиумски лежишта, носат-отпорни, анти-вирусот, така што ќе може да се одржува секогаш мазна, мазно лизгање.Бренд : Casters Стил : ротирачки тркала / ротирачки тркала со кочница Големина : 1in/1.5 во / 2in, можете да изберете производ според вашите потреби, лесно да се инсталира.25 во : 32-милиметри / 1.* Широк спектар на апликации - Овие мебел casters се погодни за сите видови на дом, јадење автомобили, полици, полици, колички и медицински возила.Поради различни рефлектори и различни екран бои, вистинскиот објект, може да имаат одредена боја разлика, што е нормално.Тие се совршена замена ролери за мали опрема.Површината е опремен со dustproof плоча.Тоа има висок капацитет на носивост и може ефикасно да се заштити вашата безбедност.

Основни карактеристики

Најдобри понуди