• Обновено
Погодност Мултифункционален Ноќ Работи Мобилен Телефон Рака Торба Спортски Рака Торба Рака Бенд Мажите И Жените Рака Покрие Рака Торба Рачен Торба трајни (Боја : Б,

Погодност Мултифункционален Ноќ Работи Мобилен Телефон Рака Торба Спортски Рака Торба Рака Бенд Мажите И Жените

Rating 
DEN 1917.60

Залиха
Во магацинот.

Вграден-во keychain и картичка слот за безбедно чување на ID картички, кредитни картички и готовина.answer : ___________________________ note : ★ Поради посебност на производот, ќе има мала разлика во секоја готовиот производ.Музика мобилен телефон рака торба, за професионални спортски дизајн, независни главниот торба и под-торба дизајн, објект за сортирање.Ние го цениме вашиот охрабрување.Згодни и убави : На слушалка и полначот исечок овозможи директен пристап до телефон преку armband.Меки и удобни ткаенини, таписерии изработка, уредни линии, трајни и удобен за носење.Скриени џек дизајн не го жртвуваат изгледот на перфорација.▲Ве молиме имајте во предвид : ☆ 1.Анти-пот и добро миење : на armband е направен од водат-отпорни neoprene и, исто така, има анти-пот и перат својства.

Основни карактеристики

Најдобри понуди