• Обновено
TYUXINSD Погодност Мултифункционален Работи Мобилен Телефон Рака Торба Спортски Рака Торба Рака Бенд Мажите и Жените Рака Покрие Рака Торба Рачен Торба Горниот дел на

TYUXINSD Погодност Мултифункционален Работи Мобилен Телефон Рака Торба Спортски Рака Торба Рака Бенд Мажите

Rating 
DEN 2248.80

Залиха
Во магацинот.

Арматура и удобност : Удобно костец обезбеди рака на вашата рака за време на вежбање и работи, и тоа сигурно има вашиот уред во место.Скриени џек дизајн не го жртвуваат изгледот на перфорација.Податоците внесени во слика е за повикување само, ве молиме погледнете т.Згодни и убави : На слушалка и полначот исечок овозможи директен пристап до телефон преку armband.Висок квалитет на патент, мазен и лесен за користење, двојно трајни патент дизајн е полесно да се користи.Ергономски дизајн, не е лесно да се падне, добра вентилација, повеќе uses Product материјал : полиестер fabric Product карактеристики : светлина, удобно, breathable Suitable за публиката : трчање, фитнес, cycling Suitable модел : 16 CMx10 CM, 18 CMx10. Ако ви препознаваат нашите производи, ве молиме не заборавајте да го напушти пет ѕвездички. Ако не сте задоволни со нашите производи или има и други прашања, ве молиме да ги споделите со нас што е можно побрзо и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Изработен од полиестер ткаенини, таа има добра текстура, водоотпорен, high-definition дигитално печатење шема, светла боја и лесно да исчезнат.Ние го цениме вашиот охрабрување.answer : ___________________________ note : ★ Поради посебност на производот, ќе има мала разлика во секоја готовиот производ.5 CMProduct боја : слика color Style : Sports Closed начин : zipper Shape : vertical Prevent кинење : На armband има силна одликување, кое што спречува кинење за време на напорни вежби.Високо чувствителните : маската се прави на транспарентен отпорно на гребење материјал кој обезбедува допир компатибилност во вашата активност без жртвување на чувствителност на допир.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ве контактираме во најкраток можен рок.Задниот дел е дизајниран со еластична бендови и еластична рака бендови за удобност и заштита од испаѓање.

Основни карактеристики

Најдобри понуди