• Обновено
Погодност Мултифункционален Ноќ Работи Мобилен Телефон Рака Торба Спортски Рака Торба Рака Бенд Мажите И Жените Рака Покрие Рака Торба Рачен Торба трајни (Боја : Б,

Погодност Мултифункционален Ноќ Работи Мобилен Телефон Рака Торба Спортски Рака Торба Рака Бенд Мажите И Жените

Rating 
DEN 1430.40

Залиха
Во магацинот.

Ако не сте задоволни со нашите производи или има и други прашања, ве молиме да ги споделите со нас што е можно побрзо и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ние го цениме вашиот охрабрување.Арматура и удобност : Удобно костец обезбеди рака на вашата рака за време на вежбање и работи, и тоа сигурно има вашиот уред во место.Прилагодете рака обемот На : прилагодливи рака дизајн поддржува голем број на арм circumferences од 24 cm до 40 cm.Вграден-во keychain и картичка слот за безбедно чување на ID картички, кредитни картички и готовина.5 CMProduct боја : слика color Style : Sports Closed начин : zipper Shape : vertical Prevent кинење : На armband има силна одликување, кое што спречува кинење за време на напорни вежби.Високо чувствителните : маската се прави на транспарентен отпорно на гребење материјал кој обезбедува допир компатибилност во вашата активност без жртвување на чувствителност на допир.Ергономски дизајн, не е лесно да се падне, добра вентилација, повеќе uses Product материјал : полиестер fabric Product карактеристики : светлина, удобно, breathable Suitable за публиката : трчање, фитнес, cycling Suitable модел : 16 CMx10 CM, 18 CMx10.Згодни и убави : На слушалка и полначот исечок овозможи директен пристап до телефон преку armband.Музика мобилен телефон рака торба, за професионални спортски дизајн, независни главниот торба и под-торба дизајн, објект за сортирање.Меки и удобни ткаенини, таписерии изработка, уредни линии, трајни и удобен за носење.answer : ___________________________ note : ★ Поради посебност на производот, ќе има мала разлика во секоја готовиот производ.Изработен од полиестер ткаенини, таа има добра текстура, водоотпорен, high-definition дигитално печатење шема, светла боја и лесно да исчезнат. Ако ова е наша грешка, ние ќе го реши тоа и да ви даде задоволително решение.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ве контактираме во најкраток можен рок.

Основни карактеристики

Најдобри понуди